NA ANTENIE: UMBRELLA/THE BASEBALLS

Warta wciąż nie może być pewna utrzymania w ekstraklasie

Publikacja: 26.04.2024 g.19:57  Aktualizacja: 27.04.2024 g.13:44 Grzegorz Hałasik
Porażka piłkarzy Warty Poznań w 30.kolejce ekstraklasy. Zieloni przegrali w Gliwicach z Piastem 0:2.
mid-24426560 - Michał Meissner - PAP

Pod koniec pierwszej połowy gola zdobył Kamil Wilczek, a pod koniec drugiej trafił Grzegorz Tomasiewicz. Poznaniacy nie stworzyli wiele groźnych sytuacji, w najlepszej w słupek trafił Adam Zrelak. Mecz ocenia kapitan Warty Mateusz Kupczak.

Trochę nam nie wyszła pierwsza połowa, przegrywaliśmy niektóre pojedynki jeden na jeden i tak to wyglądało, jakbyśmy nie mieli pary. Piłka szybko uczy pokory, mieliśmy za sobą dwie wygrane z rzędu, chcieliśmy pociągnąć tę serię i się nie udało. Ale nadal mamy ważne mecze przed sobą, będziemy się do nich przygotowywać, a ten sobie przeanalizujemy.

Do końca sezonu zostały Warcie cztery mecze, najbliższy w przyszłą niedzielę w Grodzisku z Widzewem Łódź.