NA ANTENIE: 00:00-01:00 KLASYKA I/

Hertha lepsza od Lecha

Publikacja: 03.10.2018 g.21:32  Aktualizacja: 03.10.2018 g.21:40 Dawid Cytrowski
Trudna sytuacja juniorów starszych Lecha Poznań. W pierwszym meczu ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej UEFA młodzi poznaniacy przegrali z wyżej notowanymi rówieśnikami z Herthy Berlin 0:2.
Liga Młodzieżowa UEFA
/ Fot.

Bramki dla Niemców zdobywali Ruwen Werthmueller w 31 minucie oraz Jessic Ngankam z rzutu karnego w 89 minucie. W składzie poznaniaków zabrakło piłkarzy z pierwszego zespołu. Na placu gry pojawił się jedynie Hubert Sobol, który choć formalnie trenuje już z seniorami, to w oficjalnym meczu jeszcze nie zadebiutował.

Rewanż zostanie rozegrany 24 października na Stadionie Miejskim przy Bułgarskiej w Poznaniu. Zwycięzca tej rywalizacji w kolejnej rundzie zagra z lepszym z pary Quabala - Sheriff Tiraspol. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł remis 1:1.