NA ANTENIE: TO LOVE SOMEBODY/NINA SIMONE

Lech przegrywa na własnym boisku

Publikacja: 01.09.2019 g.19:14  Aktualizacja: 01.09.2019 g.19:42
Lech Poznań uległ Cracovii 1:2 (0:1) w spotkaniu 7. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Lech Cracovia - Leon Bielewicz

Pierwszą bramkę meczu w 27 minucie zdobył rumuński obrońca Cracovii Cornel Rapa. W 68 minucie drugiego gola dla zespołu z Krakowa strzelił holenderski pomocnik Pelle van Amersfoort. Jedyną bramkę dla Lecha w 89 minucie zdobył napastnik Paweł Tomczyk.

Lech Poznań 1-2 Cracovia
Paweł Tomczyk 88 - Cornel Râpă 27, Pelle van Amersfoort 68

Lech: 1. Mickey van der Hart - 2. Robert Gumny, 37. Ľubomír Šatka, 5. Đorđe Crnomarković, 22. Wołodymyr Kostewycz- 27. Tymoteusz Puchacz (63, 34. Tymoteusz Klupś), 6. Karlo Muhar (73, 24. João Amaral), 25. Pedro Tiba, 10. Darko Jevtić (86, 8. Paweł Tomczyk), 7. Kamil Jóźwiak - 9. Christian Gytkjær.

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 34. Ołeksij Dytiatjew, 20. Niko Datković, 87. Diego Ferraresso (62, 33. Kamil Pestka) - 11. Mateusz Wdowiak (79, 99. Tomáš Vestenický), 5. Janusz Gol, 6. Sylwester Lusiusz (70, 8. Milan Dimun), 10. Pelle van Amersfoort, 4. Sergiu Hanca - 21. Rafael Lopes.

żółte kartki: Diego Ferraresso, Rafael Lopes, Lusiusz, Hanca, Wdowiak.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 25 768.