NA ANTENIE: 11_06 Radioaktywny Wieczor 00_01/
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Proces czyścicieli kamienic zbliża się ku końcowi

Publikacja: 23.04.2018 g.12:34  Aktualizacja: 23.04.2018 g.12:39 Magdalena Konieczna
Poznań
Po pięciu latach procesu w poniedziałek miały miejsce mowy końcowe w głośnym procesie czyścicieli kamienic w Poznaniu.
sąd prokurator - Archiwum
/ Fot. Archiwum

Spis treści:

    Prokurator domaga się kary półtora roku więzienia dla Piotra Ś. To on miał odgrywać wiodącą rolę w pozbywaniu się lokatorów m.in z kamienic przy ulicy Piaskowej i Stolarskiej. Oskarżyciel publiczny żąda tez roku i trzech miesięcy więzienia dla Pawła Ż. i ośmiu miesięcy dla Adriana W. Oskarżeni mieliby tez wypłacić każdemu poszkodowanemu 5 tysięcy złotych odszkodowania. 

    Obrońca oskarżonych mówił m.in., że nie ma dowodów na to kto zalewał lokatorom mieszkania. W jego ocenie oskarżeni mieli trudności z dołączeniem do akt sprawy kolejnych dowodów. 

    Mowy końcowe trwają. Wyrok ma być ogłoszony jeszcze w poniedziałek.

    Zdjęcie Magdalena Konieczna Magdalena Konieczna

    Na co dzień pyta Wielkopolan, jak się czują, bo na antenie Radia Poznań zajmuje się zdrowiem i tematami medycznymi. Z mikrofonem towarzyszy pacjentom i lekarzom. Informuje o nowinkach w służbie zdrowia, nowoczesnych terapiach i nowych inwestycjach w wielkopolskiej służbie zdrowia. Jest współautorką programu medycznego "Na Zdrowie" i "Klubu Starszaka", bo także sprawy starszych mieszkańców są dla niej ważne. Często można ją spotkać w sądzie, bo śledzi najważniejsze procesy sądowe. Jest także tam, gdzie tętni targowe życie Poznania, czyli na poznańskich targach.

    https://radiopoznan.fm/n/3bI9ct
    KOMENTARZE 0