NA ANTENIE: FRESH/KOOL AND THE GANG

Kolejorz wygrywa z Nafciarzami!

Publikacja: 24.11.2018 g.09:49  Aktualizacja: 25.11.2018 g.21:32 Informacyjna Agencja Radiowa
Lech Poznań wygrał z Wisłą Płock 2:1 (2:1) w meczu 16. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Lech Poznań wisła płock 2018 - FB: Lech Poznań
/ Fot. FB: Lech Poznań

Po ponad miesiącu oczekiwania piłkarze Lecha Poznań wreszcie wygrali.

W sobotę pokonali przy Bułgarskiej Wisłę Płock 2:1. Na bramkę Damian Szymańskiego w 29 minucie gospodarze odpowiedzieli, w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, trafieniami Darko Jevticia i Christiana Gytkjaera.

Dla tego pierwszego to ważne przełamanie i pierwszy od blisko czterech miesięcy gol dla Kolejorza. Pomocnik Lecha Darko Jevtić był zadowolony z postawy swojego zespołu.

Był to drugi i najprawdopodobniej ostatni mecz Dariusza Żurawia jako trenera Kolejorza. W poniedziałek nowym szkoleniowcem ma zostać ogłoszony były selekcjoner reprezentacja Polski Adam Nawałka.

W innym zakończonym spotkaniu Korona Kielce pokonała Górnika Zabrze 4:2 (4:1).