NA ANTENIE: RZUC TO WSZYSTKO CO ZLE/ZBIGNIEW WODECKI

Warta bez punktów

Publikacja: 09.05.2021 g.17:01  Aktualizacja: 10.05.2021 g.13:07 Grzegorz Hałasik
Piłkarze Warty Poznań oddalili się od awansu do europejskich pucharów. W przedostatniej kolejce ekstraklasy Zieloni przegrali w Grodzisku Wielkopolskim ze Śląskiem Wrocław 2:3.
trener warta poznań piotr tworek - Warta Poznań

Do przerwy 1:0 prowadziła Warta, a gola głową w 40. minucie zdobył debiutujący w wyjściowej jedenastce środkowy obrońca Maik Nawrocki, wykorzystując wrzut z autu Jana Grzesika.
Bohaterem Śląska był dziś Eric Exposito, który do poznańskiej bramki trafił w 49. i 60. minucie, a w 83.minucie asystował przy golu Roberta Picha.

Warta walczyła do końca, ale mimo stworzenia kilku sytuacji zdobyła jeszcze tylko jedną bramkę, po strzale Mario Rodrigeuza. Po porażce ze Śląskiem 2:3 Zieloni spadli na ósme miejsce w tabeli ekstraklasy.