NA ANTENIE: Lista Przebojów

Kolejnej sensacji nie było - KKS Kalisz odpadł z piłkarskiego Pucharu Polski

Publikacja: 04.04.2023 g.22:27  Aktualizacja: 05.04.2023 g.10:19 Dawid Cytrowski
Kalisz
KKS 1925 Kalisz nie zagra w wielkim finale piłkarskiego Pucharu Polski. We wtorkowym półfinale kaliszanie przegrali u siebie z Legią Warszawa 0:1.
kks kalisz legia warszawa - Tomasz Wojtasik - PAP

Jedyną bramkę zdobył już w 2. minucie Igor Strzałek. Mimo porażki kaliszanie pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Długimi fragmentami potrafili zdominować wicelidera Ekstraklasy, w końcówce Legia grała na czas i zmuszona była do rozpaczliwego wybijania piłki z własnego pola karnego. - Początek meczu zdecydował o wszystkim - przyznał pomocnik Kamil Koczy.

Tak naprawdę przespaliśmy pierwsze 5 minut. Później goniliśmy wynik, ale nie zdołaliśmy strzelić tej bramki. Skończyło się 1:0. Zabrakło niewiele, a mogliśmy zagrać na Narodowym... Chyba wszyscy na stadionie i przed telewizorami widzieli, że byliśmy lepsi. Tak jest jednak w piłce, że nie zawsze lepszy wygrywa. Niestety kończymy przygodę z pucharem.

Legia w finale zagra z Górnikiem Łęczna bądź z Rakowem Częstochowa.