NA ANTENIE: Noc u Berniego

Lech uniknął blamażu

Publikacja: 21.04.2024 g.17:11  Aktualizacja: 22.04.2024 g.07:20 Dawid Cytrowski
Piłkarze Lecha Poznan wygrali na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 3:2 w meczu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Mimo zdobycia trzech punktów podpieczni Mariusza Rumaka nie zachwycili swoją grą i w ostatniej chwili uniknęli kolejnego blamażu.
mid-24421448 - PAP/Marian Zubrzycki

Do przerwy poznaniacy prowadzili 1:0 po trafieniu Mikaela Ishaka. W 55. minucie wynik podwyższył Filip Marchwiński, a kilkanaście minut później czerwoną kartkę zobaczył jeden z zawodników ŁKS-u. Mimo gry w osłabieniu łodzianie odrobili straty po golach Tejana i Juricia. W doliczonym czasie gry zwycięstwo Lechowi dało trafinie Marchwińskiego.

W następnej serii gier Kolejorz zagra z Cracovią. W poniedziałek, na zakończenie 29.kolejki, Warta Poznań zagra w Grodzisku Wielkopolskim ze Stalą Mielec.