NA ANTENIE: THE SHOW/LENKA

Lech wraca bez punktów z Gdańska

Publikacja: 14.09.2019 g.19:27  Aktualizacja: 16.09.2019 g.06:31 Grzegorz Hałasik
Porażka piłkarzy Lecha Poznań w ósmej kolejce PKO EKstraklasy. Kolejorz przegrał w Gdańsku z Lechią 1:2.
Lech Cracovia - Leon Bielewicz

Wszystkie gole padły w pierwszej połowie, najpierw dla Lechii trafili Sławomir Peszko i Michał Nalepa, a bramkę dla Lecha zdobył Christian Gytkjear tuż przed przerwą.

Niestety sprawdziły się przedmeczowe obawy trenera Dariusza Żurawia, bowiem kluczowe okazały się błędy w obronie poznaniaków. - Przy dwóch dośrodkowaniach Lechii zachowaliśmy się zbyt naiwnie. Później było nam ciężko coś zrobić, a próbowaliśmy do samego końca. Lechia gra dobrze w defensywie i nie daliśmy rady odrobić strat - powiedział po meczu Żuraw.

Bilans Lecha po ośmiu kolejkach to trzy zwycięstwa, trzy porażki i dwa remisy. W piątek w Poznaniu mecz z Jagiellonią Białystok.