NA ANTENIE: Niedziela z Radiem Poznań
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Zaczynają od nowa. Poznań nie weźmie dotacji na Starołęcką

Publikacja: 19.05.2026 g.06:53  Aktualizacja: 20.05.2026 g.13:08 Szymon Majchrzak
Poznań
Miasto Poznań rezygnuje z dotacji na przebudowę przejazdu kolejowego na Starołęckiej i zaczyna od nowa. Mieszkańcy od lat domagają się budowy tunelu albo wiaduktu. Mają powody, bo dziennie przejeżdża tędy blisko 200 pociągów, a rogatki opadają średnio co osiem minut.

Spis treści:

    Starania o dużą inwestycję były tematem kolejnej odsłony magazynu interwencyjnego Radia Poznań „W Punkt”. Przedstawiciel lokalnych rad osiedli Szymon Rakowski i członek stowarzyszenia Inwestycje dla Poznania Jacek Jarzina podkreślali, że przebudowa jest potrzebna „na wczoraj”.

    To jest dla nas główna droga dojazdu do miasta. Temat nie dotyczy jednego osiedla, ale tysięcy mieszkańców i okolicznych miejscowości

    - stwierdziła stanowczo radna osiedla Głuszyna, Kamila Bartkowiak.

    „Ciągle ktoś nas mami” – gorąca debata o przejeździe na Starołęckiej

    Przedstawiciele lokalnych rad osiedli, Szymon Rakowski i Kamila Bartkowiak, podkreślali, że przebudowa jest potrzebna "na wczoraj".

    Czy my mamy zacząć palić opony?! Czy mamy ustawić tutaj samochody dostawcze i zablokować ruch?! Ciągle ktoś nas mami. Mówi że już za chwilę, za moment, musimy jeszcze porozmawiać, a my chcemy konkretów!

    - grzmiał zastępca przewodniczącej zarządu osiedla Starołęka - Minikowo, Szymon Rakowski.

    Tunel na Starołęckiej dopiero po 2030 roku. Miasto wycofało się z dotacji

    W lipcu Poznań otrzymał możliwość skorzystania z 12 milionów złotych dotacji od PKP PLK pod warunkiem zakończenia przebudowy do 2030 roku.

    Za mało czasu i pieniędzy na przebudowę całego węzła z przystankami tramwajowymi i autobusowymi

    – przyznał w programie dyrektor Grzegorz Kamiński z urzędu miasta.

    W oświadczeniu przekazanym do redakcji kolejarze poinformowali, że samorząd „odstąpił od realizacji inwestycji w dotychczasowej formule” i nie skorzysta z pieniędzy. To oznacza, że prace ruszają od początku.

    W najbliższych tygodniach zostanie ogłoszony przetarg na projekt

    – zapowiedział dyrektor Kamiński.

    De facto zaczynamy od nowa. W ramach tego postępowania będą dwie dokumentacje. Jedna na likwidację kolizji kolejowej, czyli na budowę tuneli, a druga będzie obejmowała węzeł komunikacyjny, a realizację którego chcemy starać się o środki z Unii.

    Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem koncepcja powstanie za trzy lata, a inwestycja zostanie zrealizowana najwcześniej w 2031 roku.

    Masz ważny temat?

    Tematy do programu interwencyjnego Radia Poznań można przesyłać na adres poczty elektronicznej: wpunkt@radiopoznan.fm lub pocztą tradycyjną:

    Redakcja programu "W punkt", ulica Berwińskiego 5, 60-765 Poznań.

    Zdjęcie Szymon Majchrzak Szymon Majchrzak

    Przede wszystkim Poznaniak. Zajmuje się miastem i tym, co dzieje się wokół – od Mosiny, przez Suchy Las i Swarzędz. Szczególnie lubi pisać o kolei, bo do Radia najchętniej jeździłby pociągiem.

    https://radiopoznan.fm/n/7R53RB
    KOMENTARZE 4
    Bart 21.05.2026 godz. 09:41
    Chwalą że wyprzedzają projektowanie inwentaryzacją przyrodniczą? Dlaczego nie przeprowadzili jej wyprzedzająco rok, dwa lata temu? Co kwartał Kamiński i Gosiewski powinni informować o postępach. Bez takich informacji "palić opony" na Kolegiackim.
    Viki 20.05.2026 godz. 12:31
    I tak nic nie zrobią. Puki mamy prezydenta Jaskowiaka to on tylko pieniądze pakuje w Naramowicka i swoje rejony ....a potrzeby mieszkańców biedniejszych dzielnic go nie interesują :( ....gadanie i mydlenie oczu , bo kolejna firma znajomego musi zarobić na projekcie / ..... I na tym się kończy, przykre ale bardzo polityczne .
    Jarosław 20.05.2026 godz. 09:23
    Może ktoś musi przykuć się do torów żeby zrozumieć problem i go rozwiązać
    Adrian 19.05.2026 godz. 17:39
    Petla tramwajowo autobusowa powinna znajdować sie po południowej stronie torów przy ul Książęcej