NA ANTENIE: Mała czarna

Kolejorz gromi w Gliwicach! Piast - Lech 1:4

Publikacja: 04.10.2020 g.19:17  Aktualizacja: 05.10.2020 g.11:09 Grzegorz Hałasik
Wysoki wynik, bardzo dobra i ładne gole - tak Lech Poznań ograł Piasta w Gliwicach 4:1 w szóstej kolejce ekstraklasy.
lech poznań piast gliwice ekstraklasa - Lech Poznań

Wynik już w szóstej minucie otworzył Jakub Moder, a dwie minuty przed przerwą do gliwickiej bramki trafił Dani Ramirez.

Po przerwie bramki dla Lecha zdobyli Filip Marchwiński i Nika Kaczarawa z rzutu karnego, a dla Piasta strzelił z karnego Michał Żyro tuż przed końcem meczu.

W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów, żeby złapać odpowiedni rytm, a wpływ na to miał czwartkowy mecz w Belgii. Dobrze, że udało się strzelić bramkę na początku, później dołożyliśmy drugą i druga połowa była już na prawdę dobra w naszym wykonaniu i myślę, że wygraliśmy tutaj zasłużenie