NA ANTENIE: I HAD SOME HELP (2024)/POST MALONE, MORGAN WALLEN

Kolejorz nadal niepokonany

Publikacja: 06.08.2023 g.19:30  Aktualizacja: 07.08.2023 g.11:46 Krzysztof Ratajczak
Piłkarze Lecha Poznań nadal niepokonani w tym sezonie ekstraklasy, choć stracili pierwsze punkty. Dzisiaj zremisowali w meczu 3.kolejki w Lubinie z drużyną Zagłębia 1-1.
mid-23806349 - Sebastian Borowski - PAP

Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 41 minucie spotkania, gdy po strzale Tomasza Makowskiego błąd - odbijając piłkę przed siebie - popełnił bramkarz Filip Bednarek i przy dobitce z bliska byłego piłkarza Warty i... Lecha - Dawida Kurminowskiego był bezradny.

Od 50 minuty spotkania ekipa trenera Johna van den Broma musiała grać w osłabieniu, bo czerwoną kartkę otrzymał Radosław Murawski. Lechici nie poddali się i w 76 minucie doprowadzili do wyrównania. Po rzucie rożnym głową pokonał
bramkarza Zagłębia Miha Blażić.

Po remisie w Lubinie już w czwartek Kolejorz zagra u siebie pierwszy mecz 3.rundy kwalifikacji Ligi Konferencji Europy ze Spartakiem Trnava, a następne ligowe spotkanie za tydzień przy Bułgarskiej z Jagiellonią Białystok.