NA ANTENIE: STATE OF INDEPENDENCE/DONNA SUMMER (+L.RICHIE,M.JACKSON,D.

Jaga za mocna dla Warciarzy

Publikacja: 01.12.2023 g.19:51  Aktualizacja: 02.12.2023 g.10:23 Dawid Cytrowski
Nie udało się Warcie Poznań sprawić niespodzianki w ostatnim domowym meczu w tym roku. Zieloni przegrali z wiceliderem PKO BP Ekstraklasy Jagiellonią Białystok 1:2.
net-23c01304 - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Zieloni pierwszego gola stracili już w 44 sekundzie. Po błędzie bramkarza Adriana Lisa do pustej bramki trafił Kristoffer Hansen.

Jeszcze przed przerwą wyrównał Maciej Żurawski, ale w II połowie zwycięstwo gościom zapewnił Hiszpan Jose Naranjo. - Kluczowy był początek - przyznał po spotkaniu szkoleiowiec Zielonych Dawid Szulczek.

Staraliśmy się od razu podnosić piłkarzy po tej bramce, wiedzieliśmy że jest jeszcze 90 minut grania z doliczonym czasem. Wydaje mi się, że później dobrze to wyglądało. Oczywiście, że szkoda, że mecz się tak rozpoczął. Gdybyśmy strzelili na 1:0 to pałeczka byłaby po naszej stronie

- mówił Szulczek.

We wtorek obie drużyny zagrają po raz kolejny - tym razem w Białymstoku w ramach Pucharu Polski.