NA ANTENIE: KOCHAC INACZEJ/DE MONO

Zieloni wygrali z Podbeskidziem w Bielsku-Białej!

Publikacja: 19.10.2020 g.07:33  Aktualizacja: 20.10.2020 g.12:59 Krzysztof Ratajczak
Piłkarze poznańskiej Warty wygrali dzisiaj w meczu 7. kolejki ekstraklasy w Bielsku Białej z innym beniaminkiem Podbeskidziem 2-1.
warta poznań sandecja - Warta Poznań

''Zieloni'' prowadzili w tym spotkaniu od 53. minuty po ładnym strzale Mateusza Kuzimskiego, który wykorzystał precyzyjne podanie Jakuba Kuzdry. Do wyrównania doprowadził pięć minut później Maksymilian Sitek. Zwycięskiego gola dla warciarzy zdobył w 86. minucie Mateusz Kupczak, trafiając z bliska po centrze z rzutu rożnego Łukasza Trałki i główce Adriana Laskowskiego. To drugie zwycięstwo Dumy Wildy w tym sezonie ekstraklasy.

Warta Poznań ma terazw tabeli 7 punktów i awansowała na 11-tą pozycję. Za tydzień podopieczni trenera Piotra Tworka zagrają w Grodzisku Wielkopolskim mecz z Górnikiem Zabrze, a za dwa tygodnie, także w poniedziałek, 2 listopada podejmą w zaległym spotkaniu warszawską Legię.