NA ANTENIE: Rozmowy po zachodzie
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Wystawa Rai Pawińskiej i Mai Waśkowiak

Publikacja: 20.04.2026 g.10:31  Aktualizacja: 20.04.2026 g.10:34 Jacek Butlewski
Poznań
W poznańskiej Galerii Wiele Sztuki prezentacja twórczości najmłodszych artystek związanych ze stolicą Wielkopolski.
tandem
Fot.

Spis treści:

    Ekspozycja „Tandem” pokazuje prace studentek, które na poznańskiej uczelni artystycznej kształcą się pod kierunkiem profesora Tomasza Kalitko. Na wystawę zaprasza Ela Kraszewska.

    Bardzo ciekawa wystawa dwóch młodych artystek - Rai Pawińskiej i Mai Waśkowiak. Dziewczyny tworzą w jednej pracowni, w małym pomieszczeniu i tworzą dwa różne światy. Jedna zajmuje się malarstwem portretowym, druga malarstwem pejzażowym.

    Wystawa do 4 maja w Galerii Wiele Sztuki na poznańskim Łazarzu.

    Zdjęcie Jacek Butlewski Jacek Butlewski

    Z zaciekawieniem śledzi wszelkie ciekawe wydarzenia kulturalne - bywa na wystawach, spotkaniach czytelniczych, spektaklach i koncertach. Nagrywa krótkie filmy kulturalne, które można zobaczyć na naszym kanale YouTube.

    https://radiopoznan.fm/n/3KpnFT
    KOMENTARZE 0