Ekspozycja „Tandem” pokazuje prace studentek, które na poznańskiej uczelni artystycznej kształcą się pod kierunkiem profesora Tomasza Kalitko. Na wystawę zaprasza Ela Kraszewska.
Bardzo ciekawa wystawa dwóch młodych artystek - Rai Pawińskiej i Mai Waśkowiak. Dziewczyny tworzą w jednej pracowni, w małym pomieszczeniu i tworzą dwa różne światy. Jedna zajmuje się malarstwem portretowym, druga malarstwem pejzażowym.
Wystawa do 4 maja w Galerii Wiele Sztuki na poznańskim Łazarzu.