NA ANTENIE: MARCHEWKOWE POLE/LADY PANK

Cenny remis Warty

Publikacja: 18.12.2021 g.17:34  Aktualizacja: 18.12.2021 g.20:21 Wojciech Bernard
Było blisko sensacji, skończyło się na niespodziance. Piłkarze Warty Poznań zremisowali na wyjeździe z wiceliderem ekstraklasy - Pogonią Szczecin 1:1.
warta poznań  - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Zieloni dość nieoczekiwanie objęli prowadzenie w 74. minucie, gdy do siatki trafił Adam Zrelak. Gdy wydawało się, że poznaniacy wywiozą ze Szczecina komplet punktów, w piątej minucie doliczonego czasu gry wyrównującą bramkę dla Pogoni zdobył jednak Konstandinos Triandafilopulos.

Wywalczony remis pozwolił warciarzom przynajmniej do niedzieli opuścić strefę spadkową. Przy okazji Zieloni - odbierając punkty Pogoni - zapewnili Lechowi Poznań spędzenie zimowej przerwy na fotelu lidera ekstraklasy.