NA ANTENIE: Klasyka muzyczna
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Konin nie wspiera Ukrainy?

Publikacja: 24.02.2014 g.20:58  Aktualizacja: 24.02.2014 g.21:07
Poznań
Wiec Solidarności z Ukrainą w centrum Konina zgromadził samych organizatorów - członków Prawa i Sprawiedliwosci i Klubu Gazety Polskiej. Nie pomogły informacje na Facebooku oraz przyniesione transparenty i flagi. Sprawa Ukrainy nie wzbudziła zainteresowania mieszkańców Konina.
PiS z Ukraina (3) - Emilia Chudzińska
/ Fot. Emilia Chudzińska

Spis treści:

    Ukrainą zainteresowali się także parlamentarzyści PO. Zainaugurowali akcję "Jedno euro dla Majdanu". Numer konta, na który można wpłacać pieniądze jest dostępny na stronach internetowych konińskiej PO. Do biura senatora Ireneusza Niewiarowskiego można przynosić dary dla Ukraińców.

    https://radiopoznan.fm/n/
    KOMENTARZE 4
    <3,6% 25.02.2014 godz. 18:22
    Frękfencja pokazuje prawdziwe poparcie dla PIS-u. Wielkość w % nie przekracza tej w tle zdjęcia.
    to co 25.02.2014 godz. 18:20
    To miało być poparcie dla Ukrainy czy PIS'u?
    Baron 19 25.02.2014 godz. 09:51
    Przemiany na Ukrainie budzą grozę, bo są inspirowane straszliwie ludobójczym banderyzmem, który 70 lat temu przyniósł zagładę ponad 100 000 Polaków. Trudno je popierać. PiS-owcy ten fakt ignorują, gdyż zaślepia ich rusofobia.
    maja 24.02.2014 godz. 23:20
    .
    P i S
    P rzyszli i S tali
    P rzyszli i S kamieniali
    jak te postacie na murku za ich plecami na drugim planie zdjęcia.
    Zespół '' Trzeci Wymiar '' śpiewał :

    To tylko oni,żyjący w monotoni
    Oni,to tylko oni i nic nie zostanie po nich
    Oni,każdy kolejny to anonim...
    Ślepi i niemi bo zagubieni w beznadziei
    Zamurowani w scenerii miejskich arterii niczym w celi
    Przy czym zamiast przyczyn widzą tylko cień na ścianie
    A nie to co jest na pierwszym planie
    Panowie,panie skamieniali cali
    Sami w sobie ZAKŁAMANI , popatrz na nich
    Eliminowani zanim w ogóle na nich wypadnie , dokładnie ...
    Skamieniali jak dinozaury , nie widzą prawdy
    zapatrzeni w czarną skrzynkę...

    ...nie chce mi się dalej śpiewać
    A może błędnie napisany na tej dykcie
    tytuł filmu Wolfganga Beckera zniechęcił elektorat P i Su ?

    Tak czy inaczej lansować się na tragedii i śmierci ludzkiej jest
    bardzo delikatnie mówiąc - bardzo nieładnie .

    Jeżeli tak jesteście przygotowani do europarlamentu jak
    na ten wiec - to lepiej stójcie tu gdzie stoicie i nie przynoście
    WSTYDU i OŚMIESZENIA Polsce i Polakom.
    Pani w ciemnych okularkach gdyby chwyciła swój tobołek
    do góry nogami to miałaby chociaż odpowiednie barwy Ukrainy

    WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    .