NA ANTENIE: Luz blues
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Narkotyki warte 150 tys. zł przechwycone. Ukrainiec w areszcie

Publikacja: 29.04.2026 g.09:53  Aktualizacja: 29.04.2026 g.10:37 Marek Wolski
Wielkopolska
Ponad 3 kg marihuany wartej ok. 150 tys. zł posiadał 43-letni Ukrainiec, którego zatrzymali policjanci ze Złotowa. Kryminalni nad tą sprawą pracowali od kilku tygodni.
KPP w Złotowie - KPP w Złotowie
Fot. KPP w Złotowie

Spis treści:

    - Kryminalni narkotyki znaleźli w samochodzie, którym przemieszczał się mężczyzna – powiedział st.asp. Damian Pachuc z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

    W pojeździe obywatela Ukrainy znajdowały się hermetycznie zapakowane worki z zawartością zielonego suszu. W związku z podejrzeniem, że mogą to być narkotyki, został on zatrzymany. Po zważeniu zabezpieczonego suszu, okazało się że łączna waga to ponad 3 kilogramy.

    Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Złotowie na wniosek prokuratora i policji aresztował go tymczasowo na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

    Zdjęcie Marek Wolski Marek Wolski

    Korespondent Radia Poznań na terenie powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego, chodzieskiego, pilskiego i złotowskiego. Można go spotkać na wydarzeniach, którymi żyją mieszkańcy tej części Wielkopolski. Relacje z nich ukazują się w serwisach informacyjnych oraz programach kulturalnych, historycznych i sportowych.

    https://radiopoznan.fm/n/JWPb2o
    KOMENTARZE 0