NA ANTENIE: SCARED TO START (2024)/MICHAEL MARCAGI

Kapitalny gol Darko Jevticia uratował punkt dla Lecha Poznań

Publikacja: 14.12.2019 g.19:29  Aktualizacja: 15.12.2019 g.11:54 Dawid Cytrowski
Poznaniacy zremisowali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 w meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy.
Lech Poznań Darko Jevtic - Leon Bielewicz

Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 26 minucie Mateusz Cholewiak. Dopiero kilka minut przed końcem Jevtić wyrównał z rzutu wolnego, a piłka po jego strzale wylądowała w okienku. - Nasza gra nie może cieszyć - przyznał uczciwie trener Lecha Dariusz Żuraw.

Z wyniku możemy być zadowoleni, z gry nie, bo szczególnie w pierwszej połowie graliśmy słabo. Momentami byliśmy za daleko od przeciwnika, byliśmy mało agresywni, za dużo pozwoliliśmy w tym momencie Śląskowi. Na szczęście strzelili tylko jedną bramkę i udało się w drugiej połowie przez trochę lepszą grę, ten wynik uratować.

Przed Kolejorzem ostatni w tym roku kalendarzowym mecz ligowy. W czwartek przy Bułgarskiej w Poznaniu Lech zagra z Arką Gdynia.