NA ANTENIE: Między człowiekiem a przyrodą
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Lech znów bez punktów

Publikacja: 14.08.2022 g.22:01  Aktualizacja: 15.08.2022 g.09:47 Wojciech Bernard
Poznań
Lech Poznań przegrał trzeci z rzędu ligowy mecz na własnym boisku. Kolejorz tym razem uległ przy Bułgarskiej drużynie Śląska Wrocław 0:1.
lech slask - Jakub Kaczmarczyk - PAP
Fot. Jakub Kaczmarczyk (PAP)

Spis treści:

    Bramkę na wagę zwycięstwa gości zdobył w 26. minucie Petr Schwarz. Kolejorz - mimo sporej przewagi - nie był w stanie doprowadzić do wyrównania. Najbliżej szczęścia był Filip Marchwiński, który w pierwszej połowie trafił piłką w słupek.

    Holenderski szkoleniowiec lechitów przyczyn porażki szukał między innymi w braku skuteczności.

    Po czterech spotkaniach nowego sezonu mistrzowie Polski zajmują ostatnią pozycję w tabeli ekstraklasy z zaledwie jednym zdobytym punktem na koncie.

    Zdjęcie Wojciech Bernard Wojciech Bernard

    Z poznańskim radiem związany od 1994 roku. Formalnie dziennikarz działu sportowego, ale na antenie można go usłyszeć także w audycjach muzycznych. Między innymi w kultowej dla miłośników lat 80. "Nocy u Berniego".

    https://radiopoznan.fm/n/8UD8jB
    KOMENTARZE 1
    Witold Hadyniak
    Witold Hadyniak 16.08.2022 godz. 09:19
    Mam pytanie ? Która drużyna jest lepsza Warta czy Lech . Warcie pozabierano zawodników , odszedł Trałka i daje sobie radę . Może trener Warty by objął Lecha i zrobił tam porządek? Pozdrawiam z Kościana fan Kolejorza Wtold