NA ANTENIE: Dwie godziny dla radiowej rodziny

Nie tak to miało wyglądać. Lech przegrywa ze Śląskiem

Publikacja: 09.08.2019 g.21:22  Aktualizacja: 10.08.2019 g.17:55 Grzegorz Hałasik
Zimny prysznic przy Bułgarskiej. W 4. kolejce piłkarskiej ekstraklasy, wobec ponad 32 tysięcy widzów, Lech przegrał ze Śląskiem Wrocław 1:3.
lech poznań śląsk wrocław ekstraklasa - Gracjan Jaworski

Wszystkie gole padły przed przerwą. Gości na prowadzenie wyprowadził Robert Pich z rzutu karnego. Wyrównał Darko Jevtić, ale po chwili dwa gole strzelił Łukasz Broź. Zdaniem trenera Lecha - Dariusza Żurawia to właśnie pierwsza połowa zadecydowała o porażce jego drużyny...

Lech stracił prowadzenie w tabeli ekstraklasy na rzecz drużyny z Wrocławia. W przyszłą sobotę mecz z Arką w Gdyni.