NA ANTENIE: Serwis informacyjny

Sparingi Lecha na remis

Publikacja: 21.01.2021 g.20:58  Aktualizacja: 22.01.2021 g.10:40 Wojciech Bernard
Dobiega końca zgrupowanie piłkarzy Lecha Poznań w tureckim Belek. Jego boiskowym zwieńczeniem były zakończone remisami czwartkowe mecze sparingowe.
Lech Szachtar - Przemysław Szyszka - lechpoznan.pl

Trener Dariusz Żuraw podzielił swoich podopiecznych na dwa zespoły. Najpierw - "drugi garnitur" Kolejorza zremisował z serbskim FK Rad z Belgradu 0:0, a następnie - najmocniejszy skład poznaniaków - z ukraińskim Szachtarem Donieck 1:1.

Prowadznie dla lechitów uzyskał w tym meczu w 58. minucie Filip Marchwiński, rywale wyrównali w doliczonym czasie gry po golu z rzutu karnego. Kibiców może martwić fakt, że już w 14. minucie z powodu urazu boisko musiał opuścić napastnik Kolejorza - Mikael Ishak.

W weekend poznaniacy wracają do Polski, by już na własnych obiektach przygotowywać się do startu ligowej wiosny.

Pierwszy mecz ligowy Lecha w 2021 roku już 30 stycznia, gdy Kolejorz zagra w Zabrzu z Górnikiem.