NA ANTENIE: Spis treści

Warta odpadła z Pucharu Polski

Publikacja: 19.10.2022 g.21:51  Aktualizacja: 19.10.2022 g.22:36 Grzegorz Hałasik
Spory zawód swoim kibicom sprawili piłkarze poznańskiej Warty. Zieloni odpadli z Pucharu Polski przegrywając w 1/16 finału w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz 1:2.
Warta Poznań - Piotr Leśniowski  - Warta Poznań

Gospodarze prowadzili do przerwy 1:0 po golu Jakuba Wróbla, wyrównał Jan Grzesik w 58 minucie, a decydującą bramkę dla Sandecji w doliczonym czasie zdobył Łukasz Kosakiewicz. Mecz ocenia zdobywca gola dla Warty.

Mieliśmy swoje sytuacje, na pewno oddaliśmy więcej strzałów od przeciwnika i prób zdobycia gola mieliśmy o wiele więcej. Sandecja była groźna w próbach wyjścia do kontry, czy w stwarzaniu przewagi po bokach z dośrodkowaniem, więc tu wiedzieliśmy, że mogą nam zagrozić, ale chyba nikt się nie spodziewał, że w ostatniej minucie strzelą nam gola. To boli.

W niedzielę Warta wraca do walki i ligowe punkty, w Grodzisku mecz z Górnikiem Zabrze.