NA ANTENIE: Prognoza pogody

Remis Warty Poznań z Miedzią Legnica

Publikacja: 13.02.2023 g.21:21  Aktualizacja: 14.02.2023 g.09:43 Grzegorz Hałasik
Warta Poznań niejako tradycyjnie bez zwycięstwa na własnym boisku. W meczu 20.kolejki ekstraklasy Zieloni zremisowali w Grodzisku Wielkopolskim z Miedzią Legnica 1:1.
warta poznań - Jakub Kaczmarczyk - PAP

W 62. minucie prowadzenie objęli goście, kiedy to po rzucie z autu na wysokości pola karnego piłkę do poznańskiej bramki z bliska skierował Kamil Drygas. Po stracie gola Warta natychmiast rzuciła się do ataków i w 74. minucie ładnym strzałem zza pola karnego wyrównał Miłosz Szczepański.

Pomocnik Zielonych Maciej Żurawski przyznał po meczu, że gra jego drużyny wygląda coraz lepiej...

Moim zdaniem ten mecz w naszym wykonaniu był dużo lepszym niż ten pierwszy w tym roku z Rakowem zremisowany 1:1. Zdecydowanie lepiej to wyglądało, tylko szkoda tego wyniku, głupio stracona bramka. Całe szczęście udało się odrobić i musimy się cieszyć z jednego punktu, chociaż było nas stać na więcej. Patrząc po przebiegu całego spotkania myślę, że są to dwa stracone punkty, ale z drugiej strony patrząc na to, że pierwsi straciliśmy bramkę i zdążyliśmy wyrównać, to możemy się cieszyć, że ten jeden punkt został u nas.

W 19.meczach tego sezonu Warta zdobyła 27 punktów i jest na 10. miejscu w tabeli. Zaległe spotkanie z Wisłą Płocku Zieloni rozegrają 8 marca, a w najbliższą sobotę wyjazd do Szczecina na starcie z Pogonią.