NA ANTENIE: WINO (2018)/RETROSPEKTAKL

Warta przegrywa z Legią

Publikacja: 08.10.2022 g.19:28  Aktualizacja: 08.10.2022 g.19:44 Grzegorz Hałasik
W 12.kolejce piłkarskiej ekstraklasy Warta Poznań przegrała w Warszawie z Legią 0:1.
mid-22a08402 - Leszek Szymański - PAP

Gola w pierwszej połowie strzelił Maciej Rosołek. Zieloni atakowali sporadycznie, chociaż w końcowej fazie drugiej połowy przejęli inicjatywę, ale zabrakło skuteczności, by trafić do warszawskiej bramki.

- Nie czuliśmy się słabsi od Legii - przyznał po meczu pomocnik Warty Miłosz Szczepański.

Z przebiegu spotkania nie czułem jakiejś wielkiej różnicy klas między nami a Legią. Mają tam jakościowych zawodników, więc nic dziwnego, że fajnie operowali piłką. Myśmy też mieli swój pomysł, do utraty gola dobrze go wykonywaliśmy

- mówi Szczepański.

Warta w dwunastu meczach tego sezonu zdobyła 14 punktów. Natomiast jutro zagra Lech, który przy Bułgarskiej podejmie Radomiaka.