NA ANTENIE: NIGHT CALLS/JOE COCKER

Warta zaczyna od remisu. Cenny punkt wyjeżdża z Wrocławia

Publikacja: 25.07.2021 g.19:26  Aktualizacja: 26.07.2021 g.10:28 Wojciech Bernard
Wyjazdowym remisem ze Śląskiem Wrocław nowy sezon ekstraklasy zainaugurowali piłkarze Warty Poznań.
warta poznań - Piotr Leśniowski / Warta Poznań

W doliczonym czasie Zieloni mogli nawet wywalczyć komplet punktów, ale zabrakło im odrobiny szczęścia. Skończyło się 2:2.

Do przerwy poznaniacy prowadzili 1:0 po golu Jana Grzesika. Początek drugiej odsłony należał jednak do gospodarzy, a w rolach głównych wystąpili wprowadzeni w przerwie na boisko Robert Pich i Erik Exposito, którzy dwukrotnie trafiali do siatki. Warta się nie poddała i wyrównała, a bramkę zdobył kolejny w tym spotkaniu zmiennik - Mateusz Czyżycki.

W doliczonym czasie szansę rozstrzygnięcia meczu miał Grzesik, ale tym razem po jego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.