NA ANTENIE: Serwis informacyjny

Wygodny fotel lidera

Publikacja: 07.10.2021 g.07:03  Aktualizacja: 06.10.2021 g.19:04 Grzegorz Hałasik
Kolejną reprezentacyjną przerwę Lech Poznań spędzi na pierwszym miejscu w tabeli ekstraklasy. Czy coś może zburzyć dobre nastroje kibiców Kolejorza? M.in. o tym powiemy w magazynie Kolejorz w czwartek 7 października o godz. 17.15. Zaprasza Grzegorz Hałasik.
arena o kolejorzu - Krzysztof Ratajczak

Wielu fanów poznańskiej lokomotywy po porażce w Białymstoku zastanawiało się, czy to wypadek przy pracy, czy może zapowiedź jakiegoś kryzysu. Odpowiedzią był ostatni mecz ze Śląskiem Wrocław, wygrany w efektownym stylu 4:0. O żadnym kryzysie nie może więc być mowy. Niemniej, historia uczy, by być czujnym, bo ostatnie sezony to przy Bułgarskiej pasmo rozczarowań.

W magazynie Kolejorz omówimy więc sobotni ligowy triumf poznaniaków głosami bohaterów spotkania – Jakuba Kamińskiego i Mikaela Ishaka. Oddamy też głos ekspertowi, dziennikarzowi Głosu Wielkopolskiego, Dawidowi Dobraszowi, z którym zastanowimy się, czy faktycznie Lechowi w najbliższym czasie „coś grozi” i czego spodziewać się po meczu z Legią w Warszawie. A ten mecz odbędzie się tuż po reprezentacyjnej przerwie w lidze, w niedzielę 17 października.

Na koniec wizyta we Wronkach i kilka słów o drugoligowym remisie 1:1 rezerw Lecha z Garbarnią Kraków.

Magazyn Kolejorz Radia Poznań w czwartek 7 października o godz. 17.15.