NA ANTENIE: Klasyka na bis
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Agresywna kobieta z nożem goniła grupę nastolatków

Publikacja: 01.05.2026 g.10:51  Aktualizacja: 01.05.2026 g.13:13 Szymon Majchrzak
Poznań
Agresywna kobieta z nożem miała gonić grupę nastolatków. Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19:30 na poznańskich Jeżycach.
detal - Darek Delmanowicz - PAP
Fot. Darek Delmanowicz (PAP)

Spis treści:

    Na miejsce wezwano policję.

    - Kobieta zabarykadowała się w mieszkaniu i nie chciała otworzyć drzwi - relacjonuje mł. asp. Anna Klój z komendy miejskiej. 

    Policjanci weszli do środka siłowo i zatrzymali 25-letnią mieszkankę Poznania. Była nietrzeźwa. Aktualnie przebywa w areszcie

    - przekazuje Klój.

    Rodzice nastolatków złożyli stosowne zawiadomienie, a policjanci zapowiedzieli dokładne wyjaśnienie okoliczności. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

    Zdjęcie Szymon Majchrzak Szymon Majchrzak

    Przede wszystkim Poznaniak. Zajmuje się miastem i tym, co dzieje się wokół – od Mosiny, przez Suchy Las i Swarzędz. Szczególnie lubi pisać o kolei, bo do Radia najchętniej jeździłby pociągiem.

    https://radiopoznan.fm/n/M2mUJH
    KOMENTARZE 0