NA ANTENIE: DZIEŃ DOBRY WIELKOPOLSKO

Lech Poznań nadal zawodzi

Publikacja: 05.02.2021 g.22:30  Aktualizacja: 06.02.2021 g.10:58 Wojciech Bernard
Kolejorz w piątym ligowym meczu z rzędu nie zdołał odnieść zwycięstwa, tym razem remisując przy Bułgarskiej z Zagłębiem Lubin 0:0.
lech poznań  - Lech Poznań/Przemysław Szyszka

Gospodarze poniżej oczekiwań spisywali się zwłaszcza w pierwszej połowie, w której bliżej zdobycia gola byli rywale. Dobrze w bramce Lecha spisywał się jednak Mickey van der Hart.

Po przerwie Kolejorz zepchnął gości do głębokiej defensywy, ale nie potrafił wykreować czystych sytuacji do zdobycia goli i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Marzenia o włączeniu się do walki o mistrzostwo Polski lechici muszą odłożyć na następny sezon.

W piątkowym meczu w barwach Lecha oficjalnie zadebiutował pozyskany w przerwie zimowej chorwacki obrońca - Antonio Milić.