NA ANTENIE: 00:00-01:00 KLASYKA I/

Raków górą. Trzecia z rzędu porażka Warty

Publikacja: 03.10.2021 g.14:32  Aktualizacja: 04.10.2021 g.10:19 Wojciech Bernard
Kryzys piłkarzy Warty Poznań trwa. Zespół Zielonych przegrał już trzecie spotkanie ligowe z rzędu, tym razem ulegając na wyjeździe Rakowowi Częstochowa 0:3.
Warta Poznań - Piotr Leśniowski  - Warta Poznań

Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 po golach Milana Rundicia i Vladislavsa Gutkovskisa. Na początku drugiej odsłony trzecie trafienie dołożył Andrzej Niewulis i mecz był praktycznie rozstrzygnięty.

Warcie nie pomógł powrót do wyjściowego składu doświadczonego obrońcy i kapitana zespołu - Bartosza Kieliby.

Długo czekałem na tę możliwość pojawienia się na boisku i liczyłem na to, że wchodząc do składu, pomogę chłopakom, jednak dzisiaj się nie udało, gdzieś łatwo potraciliśmy znowu bramki i nie wywozimy chociaż jednego punktu z tego ciężkiego terenu. Ta przerwa reprezentacyjna miejmy nadzieję, że nam pomoże, bo będziemy mieli więcej czasu, aby niektóre sprawy uporządkować i pchnąć w dobrą stronę

- mówi Bartosz Kieliba.

Dwutygodniową, reprezentacyjną przerwę Warta spędzi w strefie spadkowej. Jej kolejnym rywalem będzie Cracovia.