NA ANTENIE: 00:01 27.04 STRONA B GOTOWA!!!!!/

Stal przegrywa w finale Pucharu Europy

Publikacja: 25.04.2021 g.22:38  Aktualizacja: 25.04.2021 g.22:39 Wojciech Bernard
Ostrów Wlkp.
Koszykarze Arged BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski nie zdołali wywalczyć Pucharu Europy FIBA. W finałowym meczu turnieju, który odbywał się w Tel Awiwie przegrali z izraelskim zespołem Ironi Nes Ziona 74:82.
koszykówka kosz - Pixabay

Duży wpływ na porażkę podopiecznych Igora Milicicia miał fatalny w ich wykonaniu początek czwartej kwarty, w której ostrowianie pierwsze punkty zdobyli dopiero po... sześciu minutach! Rywale z nawiązką odrobili w tym okresie wcześniejsze straty i objęli prowadzenie, którego - przy wsparciu prawie pięciu tysięcy kibiców - nie oddali do końcowej syreny. Najskuteczniejszym zawodnikiem Stali w finałowym meczu był Jakub Garbacz, który zdobył 19 punktów.

Po powrocie do kraju ostrowian czeka walka o mistrzostwo Polski. W finale play-off rywalem Stali będzie broniący tytułu Zastal Zielona Góra. Pierwsze spotkanie już w środę.