NA ANTENIE: WIEM, ZE TO NIE KONIEC (MAJ) 2024/TOMEK MAKOWIECKI

Wygrana Lecha. Powrót Amarala

Publikacja: 30.06.2021 g.18:46  Aktualizacja: 30.06.2021 g.22:49 Grzegorz Hałasik
Wielkopolska
Od zwycięstwa z Zagłębiem Lubin 3:1 Lech Poznań rozpoczął sparingową kampanię przed nowym sezonem ekstraklasy. Mecz odbył się w Opalenicy, gdzie zespół Kolejorza jest na zgrupowaniu.
Lech Poznań Joao Amaral 2018 - Leon Bielewicz

W pierwszej połowie najpierw po akcji Joao Amarala do własnej bramki trafił bramkarz Zagłębia Konrad Forenc, a następnie Amaral sam strzelił gola. W drugiej połowie bramkę dla poznaniaków zdobył Dani Ramirez, w końcówce z karnego dla Zagłębia strzelił Sasa Zivec.

W sobotę o 15.00 przy Bułgarskiej Lech zmierzy się z Lechią Gdańsk. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny, ale z klubowego systemu biletowego trzeba pobrać wejściówkę.

W piątek pierwszy sparing rozegra poznańska Warta - w Opalenicy z Pogonią Szczecin.