NA ANTENIE: PEACE IS JUST A WORD/EURYTHMICS

Z Nafciarzami na remis. Rozczarowanie przy Bułgarskiej

Publikacja: 30.08.2020 g.19:44  Aktualizacja: 31.08.2020 g.10:31 Grzegorz Hałasik
Lech Poznań wciąż bez zwycięstwa w tym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. W drugiej kolejce Kolejorz zremisował na własnym stadionie z Wisłą Płock 2:2.
lech wisła płock - Leon Bielewicz - Radio Poznań

Po bramce Mateusza Szwocha z rzutu karnego goście do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej połowie dzięki golom Mikaela Ishaka i Jakuba Kamińskiego Kolejorz wyszedł na prowadzenie 2:1, ale w końcówce z kolejnego rzutu karnego wyrównał Patryk Tuszyński.

- Popełniliśmy w defensywie zbyt dużo prostych błędów, żeby spokojnie wygrać ten mecz. Tak samo było w meczu w Lubinie, gdzie długimi fragmentami prowadziliśmy grę, byliśmy zespołem lepszym, a mimo to przegraliśmy. Dużo pracy przed nami. Mamy teraz dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach i z zawodnikami, którzy zostaną w klubie będziemy musieli nad tym elementem popracować. Nie jest to najlepszy początek sezonu i nie tak sobie to wyobrażałem

- ubolewał po meczu trener Lecha Dariusz Żuraw.

Bilans poznaniaków przed pierwszą w lidze reprezentacyjną przerwą to jeden punkt w dwóch meczach. Na zgrupowania różnych reprezentacji w różnych kategoriach wiekowych wyjedzie 10 graczy Kolejorza.