NA ANTENIE: 00:00 Klasyka muzyczna I/

Krotoszynianie najlepsi na plaży

Publikacja: 26.07.2010 g.18:32  Aktualizacja: 26.07.2010 g.18:46
Łukasz i Sebastian Kaczmarek (UKS Polonia Krotoszyn) zajęli pierwsze miejsce na XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Lubuskie 2010 w turnieju siatkówki plażowej i tym samym wywalczyli złoty medal mistrzostw Polski kadetów w tej dyscyplinie.

W meczu finałowym rozegranym w Nowej Soli siatkarze z Krotoszyna pokonali Pawła Pełkę i Macieja Kosiaka z klubu UKS SMS Łódź 2:1. Brązowy medal zdobyli Przemysław Stępień i Maciej Rudol (MKS Zryw-Volley Iława), którzy w spotkaniu o trzecie miejsce wygrali z zawodnikami klubu UKS Sokół 43 Katowice Pawłem Krautem i Michałem Rączką 2:1.  Klasyfikacja klubów: 1. UKS Polonia Krotoszyn 24 punkty 2. UKS Sokół 43 Katowice 22 3. UKS SMS Łódź 20

Klasyfikacja województw: 1. wielkopolskie 32 punkty 2. łódzkie 25 3. śląskie 25