NA ANTENIE: SUNDAY MORNING/MAROON 5

Piłkarze Lecha Poznań awansowali do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy

Publikacja: 25.08.2022 g.22:27  Aktualizacja: 25.08.2022 g.22:30 Dawid Cytrowski
W rewanżowym meczu 4. rundy kwalifikacji Kolejorz zremisował na wyjeździe z luksemburskim Dudelange 1:1 i obronił dwubramkową przewagę z pierwszego spotkania.
lech poznań - Przemysław Szyszka - Lech Poznań

Styl gry zaprezentowany przez poznaniaków znów pozostawił jednak wiele do życzenia. Do przerwy zawodnicy Johna van den Broma zasłużenie przegrywali 0:1 po trafieniu Mehdiego Kircha. W II połowie goście znów prezentowali się poniżej oczekiwań, ale udało im się doprowadzić do remisu. W 60 minucie ładną bramkę zdobył Joel Pereira.

Losowanie fazy grupowej odbędzie się w piątek o 14:30 czasu polskiego. Lech trafi do czwartego koszyka wraz z drużynami najniżej notowanymi.