NA ANTENIE: Mała czarna

Trzy siatkarskie porażki

Publikacja: 28.11.2018 g.20:08  Aktualizacja: 28.11.2018 g.20:50 Dawid Cytrowski
Wielkopolska
Mistrz i wicemistrz Polski za mocne dla wielkopolskich drużyn. Z Pucharu Polski odpadł także Enea Energetyk Poznań.
siatkarki mks kalisz - Facebook MKS Kalisz
/ Fot. Facebook MKS Kalisz

Obie wielkopolski drużyny występujące w Lidze Siatkówki Kobiet mierzyły się w środę z wymagającymi przeciwnikami. Ligowy beniaminek - Energa MKS Kalisz - urwał co prawda seta mistrzyniom kraju Chemikowi Police, ale nie wystarczyło to do zdobycia choćby jednego ligowego punktu. Ostatecznie podopieczne trenera Mariusza Wiktorowicza uległy 1:3 (21:25, 25:23, 13:25, 19:25). Bez punktów także Enea PTPS Piła. Pilanki gładko uległy ŁKS-owi Łódź 0:3, w setach do 22, 24 i 16. PTPS przegrał już 5 mecz w tym sezonie i zamyka tabelę.

Wielkopolskim kibicom humorów nie poprawiły także pierwszoligowe siatkarki Enei Energetyka Poznań. Zawodniczki trenera Marcina Patyka uległy Wiśle Warszawa 1:3 i na 2. rundzie zakończyły swoją przygodę z rozgrywkami o Puchar Polski.