NA ANTENIE: Luz blues
Studio nagrań Ogłoszenia BIP Cennik
SŁUCHAJ RADIA ON-LINE
 

Wielkopolscy motocykliści rozpoczęli sezon. Paradowali przez miasto

Publikacja: 11.04.2026 g.12:56  Aktualizacja: 11.04.2026 g.17:33 Szymon Majchrzak
Poznań
W sobotę rano motocykliści zebrali się na Torze Poznań, gdzie rozpoczęli i zakończyli paradę przez miasto.
początek sezonu motocyklowego - Szymon Majchrzak - Radio Poznań
Wielkopolscy motocykliści rozpoczęli sezon / Fot. Szymon Majchrzak (Radio Poznań)

Spis treści:

    W ten sposób motocykliści chcieli przypomnieć innym uczestnikom ruchu, że wrócili na drogi i proszą o zachowanie ostrożności, do której - jak podkreślił organizator parady - również sami się zobowiązują.

    W ten sposób pokazujemy, że motocykliści są na drogach i prosimy, żeby kierowcy samochodów częściej zaglądali swoje lusterka

    – wyjaśnia organizator zlotu Jacek Markowski.

    To jest dla mnie wolność. Daje więcej niż psychiatra i psycholog

    – dodaje członek jednego z klubów motocyklowych Dariusz Jędrzejewski.

    Na miejscu do 14.00 trwał rodzinny piknik, gdzie można było oddać krew i wesprzeć dom dziecka w Bninie.

    Zdjęcie Szymon Majchrzak Szymon Majchrzak

    Przede wszystkim Poznaniak. Zajmuje się miastem i tym, co dzieje się wokół – od Mosiny, przez Suchy Las i Swarzędz. Szczególnie lubi pisać o kolei, bo do Radia najchętniej jeździłby pociągiem.

    https://radiopoznan.fm/n/TD1GWo
    KOMENTARZE 0